Odpylacze Filtracyjne

Email Drukuj

Odpylacze filtracyjne wg programu Magivac służą do wytwarzania podciśnienia i filtrowania zasysanego powietrza z pyłów i stanowią moduł pracujący w różnych konfiguracjach.

 

 

 

Odpylacze filtracyjne realizują zadanie odpylania komory obróbczej z pyłów powstałych podczas wykonywania pracy. Służą do odpylania  powietrza  z pyłów sypkich,  suchych i nie wybuchowych przy czyszczeniu strumieniowo-ściernym.  Wykonane są na bazie wkładów filtracyjnych patronowych regenerowanych przeciwprądowo impulsami sprężonego powietrza. Ta metoda oczyszczania zapobiega zanieczyszczaniu wkładów filtracyjnych i zmniejszeniu siły ciągu odpylacza. Zasada działania polega na zasysaniu zapylonego powietrza z przestrzeni komory obróbczej do czerpni i dalej przewodem do odpylacza filtracyjnego, na którego wkładach filtracyjnych są one zatrzymywane gromadzone w pojemniku na pył. W skład odpylacza wchodzi: korpus, wentylator z obudową, wkłady filtracyjne, zespół regeneracji wkładów filtracyjnych, pojemnik na pył, i szafka sterownicza. W szafce zainstalowany jest licznik godzin pracy odpylania.

 

Wydajność powietrza: od 10500 m3/h do 33000 m3/h

Materiał wkładów filtracyjnych: trwały poliester

Emisja zanieczyszczeń do atmosfery: <4 mg/m3

Poziom hałasu w terenie otwartym: < 85 dB(A)

Zapotrzebowanie sprężonego powietrza: 0,3 m3/min

Moc zainstalowana: od 11,0 do 37,0 kW

 

Centrum Antykorozji RESIN jest wyłącznym producentem elementów nowoczesnego i wysoce cenionego systemu Polskie Komory Śrutownicze MAGIVAC

 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz dokładniej zapoznać się z naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami

Nasi konsultanci udzielą ci pełnej informacji
i odpowiedzą na pytania oraz wyjaśnią wątpliwości.

Możesz także zamówić pełny katalog naszych produktów
Zamówienia na katalog przyjmujemy telefonicznie pod numerem:

+48 (12) 275 17 45

jak i poprzez zamieszczony tutaj formularz.

Flash 8 required
Updated by ASGARD: