Oprawy Oświetleniowe

Email Drukuj

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy możliwość wyboru opraw oświetleniowych komór śrutowniczych.

 

 

 

1. Oprawa ALP-40/MH400/AL i źródło metahalogenkowe BT 400W.

Halowa oprawa oświetleniowa spełniająca warunki na to aby mogła być zamontowana w komorze śrutowniczej. W celu zabezpieczenia szyby hartowanej, montowany jest specjalny cylinder zakończony siatką stalową. Rozwiązanie to z powodzeniem sprawdza się od wielu lat w naszych komorach.

Zapraszam do zapoznania się z kartą katalogową tej lampy tutaj.

 

2. Oprawy IVALO REFLEKTOR / HORIZONTAL 250/400W

Oprawy mają konstrukcję szczelnie zamkniętą i sa wyposażone w system filtrujący. Podczas włączania lub wyłączania lampy oraz przy braku zasilania w sieci - wyrównanie ciśnienia następuje przez filtr a nie przez uszczelki jak to ma miejsce w zwykłych oprawach.

Wszystkie wewnętrzne części oprawy są w pełni chronione przed zapyleniem oraz agresywnymi gazami. Oprawy IVALO są dodatkowo wyposażone w pierścień przeciwpyłowy. Pierścień kieruje strumień powietrza wokół korpusu oprawy, dzięki czemu nie następuje osadzanie pyłu na zewnętrznej powierzchni szklanej osłony.

Zapraszamy do zapoznania się z kartą katalogową tej lampy tutaj.

 

 

Centrum Antykorozji RESIN jest wyłącznym producentem elementów nowoczesnego i wysoce cenionego systemu Polskie Komory Śrutownicze MAGIVAC

 

 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz dokładniej zapoznać się z naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami

Nasi konsultanci udzielą ci pełnej informacji
i odpowiedzą na pytania oraz wyjaśnią wątpliwości.

Możesz także zamówić pełny katalog naszych produktów
Zamówienia na katalog przyjmujemy telefonicznie pod numerem:

+48 (12) 275 17 45

jak i poprzez zamieszczony tutaj formularz.

Flash 8 required
Updated by ASGARD: