Komory śrutownicze

Email Drukuj

W tym serwisie internetowym skupiamy się na ofercie związanej z Polskimi Komorami Śrutowniczymi.

Jednakże nasza pałena oferta to przede wszystkim szeroka gama wysoce wyspecjalizowanego sprzętu ochronnego oraz sprzętu technicznego.

 

Nasz program MAGIVAC pozwoli Państwu na pozyskanie instalacji do oczyszczania strumieniowo-ściernego zarówno w trybie pod klucz, jak również pozwoli na realizacje programu etapami przy zaangażowaniu własnych sił w podziale zadań: Inwestor - realizuje obiekt komory w oparciu o dostarczony przez RESIN projekt, RESIN - dostarcza komplet urządzeń technicznych, przeszkoli Wasz personel, wdroży odpowiednią technologię czyszczenia, będzie czynnie współpracował w trakcie realizacji normalnych zadań produkcyjnych. Polski program MAGIVAC pozwala również na skuteczną modernizację istniejących systemów do obróbki strumieniowo-ściernej.

W ofercie naszej firmy można znaleźć także kombinezony pyłoszczelne, rękawice do piaskowania, filtry i zestawy filtrów służące do uzdatniania powietrza dostarczanego dla pracownika, a także liczne akcesoria techniczne: dysze do piaskowania, oprawy dysz, węże powietrzne i do ścierniwa, agregaty piaskarskie. Produkujemy również hełmy dla pracowników wykonujących metalizację natryskową łukową i ogniową. Nasze hełmy dla metalizatorów, prawdopodobnie są jedynymi w Europie, sprawdzonymi pod względem bezpieczeństwa i walorów ochronnych - posiadają znaki bezpieczeństwa B i CE. Potrafimy również wdrożyć w Państwa Firmie procesy związane z metalizacją, dostarczyć urządzenia do prowadzenia procesów metalizacji, wyposażyć pracowników w sprzęt BHP.

Od chwili powstania firmy, staramy się zaspokajać potrzeby i wymagania klientów. Sprzęt ochronny naszej produkcji oraz szereg urządzeń technicznych trafiają do większości firm zajmujących się antykorozją w Polsce, jak również za granicą. Stworzyliśmy także, szeroką sieć Przedstawicieli Handlowych na terenie kraju, by umożliwić klientom łatwy dostęp do naszych produktów.

Chętnie służymy Wszystkim naszym Klientom szeroko rozumiana wiedzą i doświadczeniem, potrafimy również słuchać ich uwag, słuchając uczymy się i doskonalimy nasza wiedzę techniczną. Chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą z każdym kto jej potrzebuje. Jeżeli sami nie potrafimy podołać postawionym zadaniom, to z pewnością wskażemy osoby, instytucje lub firmy które mogą Wam pomóc.

 

 

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz dokładniej zapoznać się z naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami

Nasi konsultanci udzielą ci pełnej informacji
i odpowiedzą na pytania oraz wyjaśnią wątpliwości.

Możesz także zamówić pełny katalog naszych produktów
Zamówienia na katalog przyjmujemy telefonicznie pod numerem:

+48 (12) 275 17 45

jak i poprzez zamieszczony tutaj formularz.

Flash 8 required
Updated by ASGARD: